Item type | Current library | Collection | Call number | Status | Notes | Date due | Barcode |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածին «Վաչե և Թամար Մանուկյան» Մատենադարան | Գրապահոց | 341.24/Մ-73 (Browse shelf(Opens below)) | Available | Սպասարկվում է ընթերցասրահ | Ավագ-74 |
Browsing Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածին «Վաչե և Թամար Մանուկյան» Մատենադարան shelves, Collection: Գրապահոց Close shelf browser (Hides shelf browser)
341.231.14/Ե-47 Հոգևոր իրավունքի հիմունքներ: / | 341.231.14/Ե-47 Հոգևոր իրավունքի հիմունքներ: / | 341.231.14/Ս-34 Բնական օրէնք գրաւական, տոհմային եւ ազգային իրաւունք / | 341.24/Մ-73 Միջազգային պայմանագրերի իրավունքի մասին Վիեննայի 1969 թ. մայիսի 23-ի կոնվենցիան / | 341.386(47.925)(K)/T-55 The Armenian Cultural Heritage of Artsakh : Mechanisms for Protection in the International System for Preservation of Heritage / | 341.386(47.925)(K)/T-55 The Armenian Cultural Heritage of Artsakh : Mechanisms for Protection in the International System for Preservation of Heritage / | 341.386(47.925)(Արց)/Տ-57 Արցախի քրիստոնեական ժառանգության ոչնչացման և բռնյուրացման քաղաքականությունը / |
There are no comments on this title.